úvod » English »

Soutěže

Školní rok 2014/2015

Školní kolo soutěže v Aj – ENGLISH JUNGLE

Ve středu 8.4. se děti z 1. a 2. tříd zúčastnily soutěžního klání v recitaci a zpěvu v AJ.

Nejdříve však proběhla v minulém týdnu třídní kola a poté tři nejúspěšnější soutěžící

z každé třídy postoupili do kola školního.

Slyšeli jsme celou řadu krásných písní a přednesů. Některá vystoupení byla vyšperkována pohybem a porota měla velmi těžkou práci s vyhodnocením těch nejlepších. Během čekání na výsledky jsme se všichni protáhli po vzoru pohybových říkanek dvou našich soutěžících – Emy a Matýska z 1.třídy

Po těžkém rozhodování dospěla porota ve složení: paní zástupkyně ředitele Skalická, paní uč. Marholdová a paní uč. Žáková k tomuto pořadí:

1. třídy

1. Julie Zámečníková

2. Ema Prokopová

3. Kateřina Blaháková

1. Ella Hamanová

2. Petr Sláma

3. Sára Dvořáčková

Všechny děti moc chválíme za jejich krásné vystoupení, které je rok od roku lepší, a vítězům moc blahopřejeme.

V úterý 21.4. budeme jednomu zástupci z každého ročníku držet palce v městském kole této soutěže.

— Mgr. Renata Sléhová, Mgr. Bohdana Zapletalová —

15. 4. 2015 | přečetlo 350 lidí | ↑ zpět nahoru

Školní rok 2013/2014

English Jungle

Již po páté se naše škola zúčastnila soutěže v anglickém jazyce, která se konala ve středu 23.4. za účasti 22 škol. Soutěž se skládala ze dvou částí.

Písemná část: poslech (vybarvování, kroužkování, spojování), od III. kategorie i čtení a psaní

Ústní část: přednes připravené říkanky či písničky, ověření základní slovní zásoby a porozumění frázím

Všichni naši žáci si vedli velice dobře.

Překrásného úspěchu dosáhla Deniska Vogelová, která ve své kategorii zvítězila.

Všem blahopřejeme a moc děkujeme za reprezentaci naší školy.

·  1. kategorie – Valérie Belková 1.B obsadila 5. místo (2 body za 3. místem)

·  2. kategorie – Adéla Borkovcová  2.A získala 4. místo (1 a ½ bodu za 1.místem)

·  3. kategorie – Marek Felkl 3.B

·  4. kategorie – Denisa Vogelová 5.B vybojovala 1. místo

1. 5. 2014 | přečetlo 393 lidí | ↑ zpět nahoru

Pátý ročník školního kola soutěže v Aj – ENGLISH JUNGLE

V pondělí 31.3. se děti z 1. a 2. tříd zúčastnily soutěžního klání v recitaci a zpěvu v AJ.

Slyšeli jsme celou řadu krásných písní a přednesů. Některá vystoupení byla vyšperkována výtvarnými kulisami nebo pohybem a porota měla velmi těžkou práci s vyhodnocením těch nejlepších.

Po těžkém rozhodování dospěla porota ve složení:

paní uč. Svobodová, paní uč. Škrdlová, paní uč. Zapletalová a paní uč. Sléhová k tomuto pořadí:

1. třídy

• 1. Kateřina Fejfušová
    2. Viktoriya Yuskovets
    3. Valérie Belková

• 1. Adéla Borkovcová
    2. Zuzana Kudová
    3. Jan Lojek

Všechny děti moc chválíme za jejich krásné vystoupení, které je rok od roku lepší, a vítězům blahopřejeme.

— Mgr. Renata Sléhová, Mgr.Bohdana Zapletalová —

7. 4. 2014 | přečetlo 420 lidí | ↑ zpět nahoru

Školní rok 2012/2013

ENGLISH JUNGLE

Již po čtvrté se naše škola zúčastnila soutěže v anglickém jazyce, která se konala ve středu 17.4. za účasti 18 škol.

Soutěž se skládala ze dvou částí.

Všichni naši žáci si vedli velice dobře.

Obrovského úspěchu dosáhla Hanička Dangová, která ve své kategorii získala 1. místo.

•  1. kategorie – Ondřej Fritz z 1.B získal 4. místo (1 bod za 3. místem)
  •  2. kategorie – Ondřej Prokop z 2.B získal 9. místo
  •  3. kategorie – Ha My Dangová z 3.tř. získala 1. místo
  •  4. kategorie – Monika Verchvovská z 5.tř. obsadila 4. místo ( půl bodu za 3. místem)

Všem blahopřejeme a moc děkujeme za reprezentaci naší školy.

18. 4. 2013 | přečetlo 576 lidí | ↑ zpět nahoru

Soutěž v anglickém jazyce

V úterý 9.4. se děti z 1. a 2. tříd zúčastnily soutěžního klání v recitaci a zpěvu v AJ.

Nejdříve však proběhla v minulém týdnu třídní kola a teprve pět nejúspěšnějších soutěžících z každé třídy postoupilo do kola školního. Všechna vystoupení byla vyšperkována výtvarnými kulisami nebo pohybem a porota měla velmi těžkou práci s vyhodnocením těch nejlepších.

Po těžkém rozhodování dospěla porota ve složení: p. asistentka Jana Veselá , p.uč. Bohdana Zapletalová a p.uč.Renata Sléhová k tomuto pořadí:

• 1. Ondřej Fritz
  • 2. Valinka Vlachová
  • 3. Terezka Chmelová

• 1. Ondřej Prokop
  • 2. Matyáš Procházka
  • 3. Michaela Kaplanová, Eliška Hofmannová

Všechny děti moc chválíme za jejich krásné vystoupení a vítězům blahopřejeme.

— Mgr.Bohdana Zapletalová, Mgr. Renata Sléhová —

10. 4. 2013 | přečetlo 520 lidí | ↑ zpět nahoru

Školní rok 2011/2012

English Jungle

… to je soutěž v anglickém jazyce, která se konala ve středu 18. dubna 2012 za účasti dalších dvaceti škol z Brna. Naše škola se této soutěže zúčastnila již potřetí.

Soutěž se skládala z písemné a ústní části, na kterou si žáci připravili říkanku nebo písničku. Dále se v ústním projevu hodnotila jejich výslovnost, znalost slovíček a porozumění základním frázím. Všichni naši žáci si vedli velice dobře.

• 1. kategorie – Ondřej Prokop (1.B) získal 4. místo (pouhý 1 bod ho dělil od 3. místa)
  • 2. kategorie – Ladik Urban (2.B) získal 5. místo (2 body za 3. místem)
  • 3. kategorie – Daniel Pečinka (3. tř.) získal 7. místo
  • 4. kategorie – Linh Hgo Hai (5. tř.) obsadila 7. místo

Všem žákům patří naše poděkování a blahopřejeme jim ke skvělým výkonům.

25. 4. 2012 | přečetlo 637 lidí | ↑ zpět nahoru

««

»»»|
««