úvod » English »

Angličtina hravě

Školní rok 2013/2014

Anglický jazyk hravě - 2013/14

Učení může být i zábava.

To vám potvrdí děti ze 4. třídy, které navštěvují kroužek „AJ hravě“ .

Scházíme se pravidelně každé úterý na 45 minut proto, abychom si zopakovali, procvičili a upevnili učivo z hodin angličtiny.

Každou hodinu na nás čeká několik soutěží, kvízu a her. Snažíme se procvičit všechny dovednosti – speaking, reading, writing, listening. Někdy nám stačí tužka a papír, jindy využíváme interaktivní tabuli či počítače.

Výsledky naší práce si zakládáme do portfolií a závěrem každé hodiny jsme odměněny podle odvedené práce samolepkami, které zdobí naše složky.

— Mgr. Alena Girtová a děti 4. třídy —

28. 3. 2014 | přečetlo 459 lidí | ↑ zpět nahoru

Školní rok 2012/2013

Angličtina hravě

Každé úterý se na čtyřicet pět minut scházejí děti kroužku Angličtina hravě.

Kroužek je určen pro žáky 3. třídy a jeho obsah navazuje na učivo hodin anglického jazyka.

V Angličtině hravě si školní učivo zábavnou formou zopakujeme, procvičíme a přidáme vždy i něco nového. Učíme se formou her, soutěží, říkanek a písniček. Ty nás baví nejvíce.

K nahlédnutí přikládáme pár fotografií.

— Mgr. Alena Girtová —

3. 3. 2013 | přečetlo 560 lidí | ↑ zpět nahoru

««

»»»|