úvod » Projekty »

Školní rok 2014/2015

Cambridge penfriends

V letošním školním roce se část žáků 5.třídy a 7.třídy zapojila do mezinárodního projektu Cambridge penfriends. Jejich partnery se stali žáci ze španělského Madridu. Před Vánocemi jsme si s nimi vyměnili první dopisy a teď netrpělivě čekáme na další.

— Mgr. Helena Marholdová —

8. 1. 2015 | přečetlo 365 lidí | ↑ zpět nahoru

Školní rok 2012/2013

Cambridge penfriends

V letošním roce jsme se poprvé zapojili do mezinárodního projektu Cambridge penfriends. Část žáků sedmých tříd v hodinách angličtiny vytvořila plakáty se zábavnými zvířátky (amusing animals). Tyto plakáty jsme zavěsili na webové stránky Cambridge English center. Ozvala se nám škola z Madridu a poslala několik úvodních dopisů. Naši žáci si dopisy ze Španělska rozebrali a v současné době již navazují přátelství se svými španělskými kamarády pomocí jednoduchých dopisů psaných v Aj.

— Mgr. Helena Marholdová —

3. 4. 2013 | přečetlo 487 lidí | ↑ zpět nahoru

««

»»»|