úvod » Sport »

Fotbal

Školní rok 2013/2014

Černovická liga žáků ve futsalu 2014

V pondělí 16.6.2013 se na ZŠ Brno, Řehořova 3 konal již XXI. ročník Černovické ligy ve futsalu. Této akce se zúčastnila mužstva z brněnských základních škol – ZŠ Řehořova, ZŠ Kneslova, ZŠ Krásného, ZŠ Merhautova, ZŠ Tuháčkova a ZŠ Jihomoravské náměstí. Letošní výsledky chlapců ze šestých a sedmých tříd nenavázaly na předloňský úspěch v poháru. V tomto školním roce zvítězili opět hoši ze ZŠ Krásného, na druhém místě se umístila ZŠ Tuháčkova a bronzovou pozici obsadila po penaltové výhře nad domácími futsalisty ZŠ Jihomoravské náměstí.

Blahopřeji vítězům a děkuji všem zúčastněným hráčům a trenérům za vydařené fotbalové dopoledne.

Na závěr bych ještě rád poděkoval paní místostarostce Bc. Petře Quittové za podporu našeho turnaje. Paní místostarostka se ujala závěrečného slova a předala vítězům slavnostní pohár. Poděkování patří i zřizovateli naší školy MČ Brno – Černovice za finanční dotaci pro tento turnaj.

20. 6. 2014 | přečetlo 373 lidí | ↑ zpět nahoru

Školní rok 2012/2013

Černovická liga žáků ve futsalu 2013

V úterý 18. 6. 2013 se na ZŠ Brno, Řehořova 3 konal již XX. ročník Černovické ligy ve futsalu. Této akce se zúčastnila mužstva z brněnských základních škol – ZŠ Řehořova, ZŠ Kneslova, ZŠ Krásného, ZŠ Merhautova a ZŠ Tuháčkova. Letošní výsledky chlapců z Řehořky navázaly na předloňský úspěch – třetí místo v poháru. V tomto školním roce zvítězili opět hoši ze ZŠ Krásného, na druhém místě se umístila ZŠ Merhautova a bronzovou pozici obsadili naši kluci.

26. 6. 2013 | přečetlo 533 lidí | ↑ zpět nahoru

McDonald's Cup 2013

V úterý 9. dubna se naši malí fotbalisté z třetích až pátých tříd zúčastnili fotbalového turnaje McDonald's Cupu, který si vzal pod záštitu Pavel Horváth. Úvodní zápas nevyšel podle našich představ, a přestože chlapci statečně bojovali, jednobrankové manko už nestačili proti ZŠ Novolíšeňské dotáhnout. Druhý zápas dopadl pro nás příznivěji. ZŠ Masarovou jsme porazili poměrem 5:3. V souboji o finální třetí příčku se ZŠ Holzova nám nepřálo štěstí. Naše neproměňování stoprocentních šancí poslalo utkání do penaltového rozstřelu. Po zaváhání i na pokutových kopech jsme obsadili celkové 4. místo v turnaji.

Děkuji všem hráčům a těším se na jistě ještě lepší výkony v budoucnu.

30. 4. 2013 | přečetlo 731 lidí | ↑ zpět nahoru

Školní rok 2011/2012

Černovická liga žáků ve futsalu 2012

V úterý 19. 6. 2012 se na ZŠ Brno, Řehořova 3 konal již XIX. ročník Černovické ligy ve futsalu. Této akce se zúčastnila mužstva z brněnských základních škol – ZŠ Řehořova, ZŠ Kneslova, ZŠ Krásného, ZŠ Merhautova a ZŠ Tuháčkova. Bohužel letošní výsledky chlapců z Řehořky nenavázaly na loňský úspěch – třetí místo v poháru. V tomto školním roce zvítězili hoši ze ZŠ Krásného, na druhém místě se umístila ZŠ Merhautova a bronzovou pozici obsadili fotbalisté ze ZŠ Tuháčkova. Novinkou turnaje byla účast profesionálních rozhodčích z Fakulty sportovních studií Masarykovy Univerzity.

— Mgr. Vilém Nejezchleb, učitel Tv —

25. 6. 2012 | přečetlo 658 lidí | ↑ zpět nahoru

««

»»»|