Certifikáty z mezinárodních zkoušek v anglickém jazyce - YLE a KET for Schools

Ve čtvrtek 18.9. 2014 proběhlo na naší škole slavnostní předání certifikátů z Cambridge zkoušek. Akce se zúčastnili nejen žáci a jejich rodiče, ale rovněž někteří hosté. Za ÚMČ Brno Černovice přišla úspěšné žáky pozdravit paní místostarostka, Bc. Petra Quittová, za Odbor školství Magistrátu města Brna pan PhDr. Tomáš Jilčík a za British Council Mgr. Lada Pokorová.

Celý program moderovala v anglickém jazyce děvčata z 9.A, Lucie Poláková a Veronika Moravcová. V úvodu přítomné hosty uvítal ředitel školy., Mgr. Josef Binek. Mirek Pokorný z 9.B přítomným představil naši školu a krátce pohovořil o zkouškách, které žáci skládali. Dále následovalo vystoupení žáků prvního stupně, J. Kučerové,T. Rohovského a V. Zajíčka z 5.třídy a scénka v podání žáků 8. ročníku, G. Balda a V. Kosa. Všechna vystoupení i moderování probíhala v angličtině.

Na závěr byly předány certifikáty žákům ze zkoušek YLE a KET for Schools. Všech 28 žáků, kteří zkoušky absolvovali, obdrželi za své skvělé výsledky certifikát z univerzity Cambridge, v Anglii.

CONGRATULATIONS ON PASSING THE EXAM !!

— Mgr. M. Žáková, Mgr. A. Girtová —

29. 9. 2014 | přečetlo 421 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2017 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru