Den předškoláků

Den předškoláků patří mezi akce, které se u veřejnosti těší velké oblibě. Ten letošní nebyl výjimkou. Smyslem dne je otevřít školu, představit pedagogy a učebny a umožnit dětem z mateřských školek nasát jedinečnou atmosféru naší "Řehorky".

Předškoláci se svými rodiči procházejí školou a na deseti stanovištích plní různé úkoly, za jejichž splnění získávají razítko do pamětního listu. Úkoly jsou různého charakteru - skládačky, výukové programy na PC, pexeso na interaktivní tabuli, opičí dráha v tělocvičně, házení na koš, anglické hry, pokusy z fyziky a přírodopisu, vyrábění v učebně výtvarné výchovy a další. Na konci jejich cesty čeká na všechny drobná odměna.

Jsme rádi, že jste navštívili naši školu a těšíme se na další setkání u zápisu.

Velké poděkování patří všem pomocníkům z řad našich žáků.

— vedení ZŠ —

27. 3. 2018 | přečetlo 36 lidí | ↑ zpět nahoru