Osmáci na návštěvě VUT

Dne 7. prosince jsme s chlapci z osmé třídy navštívili Vysoké učení technické v Brně. Konkrétně jsme se podívali na Fakultu elektrotechniky a komunikačních technologií, kde jsme se dozvěděli spoustu informací ohledně solárních panelů a jejich testování, baterií a také jsme si mohli prohlédnout několik modelů vyrábějících elektrickou energii. Nakonec jsme navštívili místní elektrikárium, kde se mohli kluci seznámit zábavnou a vtipnou formou s problematikou elektřiny, elektrotechniky a podobných oborů. Na několika stanovištích si žáci mohli sami vyzkoušet pracovat s exponáty a dozvědět se tak mnoho zajímavostí.

— Mgr. Nikola Oujezdská —

12. 12. 2017 | přečetlo 43 lidí | ↑ zpět nahoru