Pátý ročník školního kola soutěže v Aj – ENGLISH JUNGLE

V pondělí 31.3. se děti z 1. a 2. tříd zúčastnily soutěžního klání v recitaci a zpěvu v AJ.

Nejdříve však proběhla v minulém týdnu třídní kola a teprve pět nejúspěšnějších soutěžících z každé třídy postoupilo do kola školního.

Slyšeli jsme celou řadu krásných písní a přednesů. Některá vystoupení byla vyšperkována výtvarnými kulisami nebo pohybem a porota měla velmi těžkou práci s vyhodnocením těch nejlepších.

Po těžkém rozhodování dospěla porota ve složení:

paní uč. Svobodová, paní uč. Škrdlová, paní uč. Zapletalová a paní uč. Sléhová k tomuto pořadí:

1. třídy

• 1. Kateřina Fejfušová
    2. Viktoriya Yuskovets
    3. Valérie Belková

2. třídy

• 1. Adéla Borkovcová
    2. Zuzana Kudová
    3. Jan Lojek

Všechny děti moc chválíme za jejich krásné vystoupení, které je rok od roku lepší, a vítězům blahopřejeme.

— Mgr. Renata Sléhová, Mgr.Bohdana Zapletalová —

7. 4. 2014 | přečetlo 442 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2017 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru