Tandemová výuka

CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0004812 – Učit se znamená objevovat

Už od února probíhá v 1. B a 2. B společná tandemová výuka. Prvňáci a druháci perfektně spolupracují, a vždy na jednu vyučovací hodinu vytvoří tým. Už jsme zvládli témata z učiva prvouky – rok, roční období, měsíce, zdravý životní styl. Cvičili jsme v tělocvičně, vyráběli jsme keramickou misku ve tvaru skořápky. Anglický jazyk jsme propojili s geometrií a pracovali jsme na interaktivní tabuli. Dětem se samozřejmě nejvíce líbily hodiny v tělocvičně při cvičení na stanovištích. Ale čekají nás ještě další společné aktivity. Například vytváření komiksů nebo řešení šifrovaných zpráv v prvouce i pokus stát se básníky. Je skvělé sledovat, že při tandemové výuce se děti nejen hodně naučí, ale získají i nové kamarády.

— Mgr. Bohdana Zapletalová a Mgr. Renata Sléhová, třídní učitelky —

23. 3. 2018 | přečetlo 34 lidí | ↑ zpět nahoru