Tandemová výuka 1.B + 3.B

CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0004812 – Učit se znamená objevovat

V průběhu září až listopadu se setkávaly třídy 1.B a 3.B při tandemové výuce. Děti ve skupinách pracovaly velmi aktivně, vzájemně si pomáhaly, vycházely si vstříc.
Vzhledem k tomu, že třídy jsou početné, zvolily jsme pro realizaci výuky prostory jídelny, tělocvičny, univerzální dílny i prostranství před školou. Vybraly jsme témata, která se prolínají 1. a 3. ročníkem: čtenářská a finanční gramotnost, dopravní výchova, pohybové hry, rukodělné činnosti. Dětem se tento způsob vyučování velmi líbil a na hodiny se moc těšily. Bylo zajímavé sledovat, jak třeťáci zjistili, do jaké míry se po dvou letech posunuly jejich znalosti a dovednosti. Prvňáci měli vzor ve svých starších kamarádech a snažili se jim vyrovnat. Těšíme se na další hodiny tandemové výuky.

— Mgr. Gabriela Marošová, Mgr. Bohdana Zapletalová —

19. 12. 2017 | přečetlo 114 lidí | ↑ zpět nahoru