Turnaj v pexesu

Aktivní občané nezaháleli ani v měsíci březnu.

Pro žáky školy jsme připravili turnaj v pexesu, který se nesl v duchu Evropského týdne mozku. Své mozkové závity si procvičili žáci od první do deváté třídy. Každý z 24 účastníků si vylosoval číslo a následně dalším losováním vznikly čtveřice, ve kterých se potkali malí i velcí. Každá skupina hrála jiné pexeso a vítěz postoupil do dalšího kola. Tímto způsobem se do velkého finále dostali tři prvňáci a jedna páťačka. Závěrečný boj byl opravdu napínavý. Zvítězila Adéla Cahlíková (5.A), druhé místo získal Šimon Vítek (1.B), třetí byla Maruška Kršková (1.B). Pro všechny účastníky a vítěze byly připraveny diplomy, sladká odměna a drobné ceny.

Děkujeme všem za účast a gratulujeme vítězům!

— Mgr. Tereza Friedl + Kroužek aktivního občanství —

19. 3. 2018 | přečetlo 38 lidí | ↑ zpět nahoru