Zimní čas ve školní družině

Celodružinové akce, které probíhají v odpoledních hodinách jsou velice oblíbené nejen u dětí navštěvující školní družinu, ale i u žáků II. stupně, kteří se svými aktivitami často do těchto akcí zapojují.

V měsíci prosinci si žáci 7.A třídy připravili hru Hledání pokladu“, kde děti měly za úkol pomocí šifer ukrytých v prostorách školy najít poklad s úžasnými dobrotamiJ.

V měsíci lednu proběhla v prostorách 5. patra školy oblíbená Veselá módní přehlídka“. Děti si připravily modely společenské, vycházkové, sportovní, plážové i extravagantní. V rytmu hudby představily svůj model, který velmi dobře až  profesionálně okomentovalyJ.

Poslední lednový den se uskutečnila „Taneční soutěž“ skupin i jednotlivců. Bylo vidět, že  vystoupení si děti předem pořádně připravily a předvedly dokonalé taneční kreace. Porota to v bodování neměla vůbec jednoduché. 1. místo v jednotlivcích získala Karolína Polášková ze 4.A a v kategorii taneční skupina získala 1. místo děvčata z 1. B Marie Kršková, Betty Herodková, Bára Skulínková a Ema Hanzlíčková.

Děti z kroužku Divadýlka si pro své rodiče připravily tanečně dramatické vystoupení

Jedeme na výlet, kde ztvárnily nejen samy sebe na výletě v zoologické zahradě a aquaparku, ale také se přenesly do rolí vyvolených zvířátek.

Ve spolupráci s žáky 6.B třídy jsme 15. března uspořádali velký „Pohádkový karneval“. Krásnými kostýmy se to jen hemžilo. Také se soutěžilo, tancovalo, proběhl rej masek, kde byly oceněny nejpůsobivější masky diplomy a pěknými cenami.

Se zajímavými fyzikálními pokusy seznámili naše prvňáčky žáci  z 6.A spolu s paní uč. Magdalenou Neplechovou. Myslím, že takové tančící rozinky v perlivé vodě děti určitě hned předvedly doma rodičům.

Děkujeme všem třídám z II. stupně za spolupráci a těšíme se na další. Už teď víme, že se děti mají na co těšit.

— Radka Preslová —

30. 3. 2018 | přečetlo 42 lidí | ↑ zpět nahoru