úvod » O škole »

Školní poradenské pracoviště

Školní poradenské pracoviště (dále jen ŠPP) na naší škole vzniklo 1. 9. 2016. Jeho členy jsou výchovný poradce školy, metodik prevence, speciální pedagog a nově nastupující školní psycholog. ŠPP poskytuje komplexní poradenské a konzultační služby žákům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům. K hlavním cílům ŠPP patří iniciace aktivit vedoucích k vylepšení sociálního klimatu školy - posílení pozitivních vztahů mezi všemi subjekty školy, rozšíření oblastí primární prevence a zkvalitnění péče o děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

Výchovný poradce

Mgr. Miroslava Žáková

Konzultační hodiny: čtvrtek 14.00-14.45

Speciální pedagog, etoped

Mgr. Monika Vogelová

Konzultační hodiny: středa 14.00-14.30

Školní psycholog

Mgr. Lucie Otevřelová, DiS

Konzultační hodiny: pondělí 14.00–15.00

V případě zájmu o konzultaci mne, prosím, předem kontaktujte na výše uvedený e-mail nebo telefon.
Veškeré konzultace probíhají diskrétně, za přísných etických pravidel.

Školní metodik prevence

Mgr. Helena Marholdová

Konzultační hodiny: úterý 7.15-7.45

© 2004-2017 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru