Angličtina v 1. a 2. třídě « Základní škola Brno, Řehořova 3

Angličtina v 1. a 2. třídě

Školní rok 2016/2017

Školní kolo soutěže v Aj – ENGLISH JUNGLE

V pondělí 27.4. se děti z 1. a 2. tříd zúčastnily soutěžního klání v recitaci a zpěvu v AJ.

Nejdříve však proběhla v předcházejícím týdnu třídní kola a teprve tři nejúspěšnější soutěžící z každé třídy postoupili do kola školního.

Slyšeli jsme celou řadu krásných písní a přednesů. Některá vystoupení byla vyšperkována pohybem a porota měla velmi těžkou práci s vyhodnocením těch nejlepších.

Po těžkém rozhodování dospěla porota ve složení: paní uč. H. Marholdová, paní uč. M. Filakovská a paní uč. M. Pařízková k tomuto pořadí:

1. třídy

• 1. Nikola Adamíková
  • 2. Anna Marie Blaháková
  • 3. Lukáš Jirásek

2. třídy

• 1. Vojtěch Lojek
  • 2. Filip Borovec
  • 3. Kateřina Švástová

Všechny děti moc chválíme za jejich krásná vystoupení, která jsou rok od roku lepší, a vítězům moc blahopřejeme. Ve středu 19.4. budeme jednomu zástupci z každého ročníku držet palce v městském kole této soutěže.

— Mgr. Renata Sléhová, Mgr. Bohdana Zapletalová —

30. 3. 2017 | přečetlo 192 lidí | ↑ zpět nahoru

««

»»»|