KET — Key English Test « Základní škola Brno, Řehořova 3

Školní rok 2012/2013

Cambridge kurs – KET for Schools

English is what we do

Od října 2012 běží na naší škole další přípravné kursy ke Cambridge zkouškám. Vedle již tradičních kursů pro mladší žáky, tzv. YLE, jsme letos nově zahájili výuku vyšší úrovně, která je určena pro starší žáky.

Jedná se o kurs KET for SCHOOLS. Je to dvouletá přípravka, která by měla vést nadané angličtináře ke zkoušce KET for Schools. Žáci v tomto kursu pracují podle doporučené učebnice New Headway Elementary a trénují si rovněž čtyři základní jazykové dovednosti, které jsou součástí závěrečné zkoušky. Jedná se o Reading – čtení s porozuměním, Listening – poslech s porozuměním, Writing – psaní a Speaking – mluvení. Tento kurs organizuje British Council, což je Britská rada, která má záštitu nad Cambridge kursy a rovněž pořádá závěrečné zkoušky.

Příprava k vyšší úrovni zkoušek je náročná a kromě docházky do kursů se rovněž předpokládá pravidelná domácí příprava studentů a zájem o anglický jazyk. Všem pilným studentům přejeme mnoho úspěchů při studiu anglického jazyka.

— Mgr. Miroslava Žáková —

18. 12. 2012 | přečetlo 675 lidí | ↑ zpět nahoru

««

»»»|