Aktivní občané « Základní škola Brno, Řehořova 3

Aktivní občané

Náš kroužek vyráběl, vyhledával, zpracovával, zažil kulturu i zábavu. Za poslední měsíce jsme toho stihli opravdu hodně. Nejvíce času jsme věnovali přípravě informačního panelu na téma:  Světový den oceánů (8.6). Vyhledávali jsme zajímavosti o plastech, fotky, kreslili zvířata. Samotná instalace byla odměnou za naši práci. To, co jsme se dověděli, bylo velmi šokující. Budeme moc rádi, když si každý člověk uvědomí, jestli je skutečně potřeba spotřebovat průměrně 300 igelitových sáčků za rok.

Dalším velkým zážitkem byla návštěva divadla Polárka, kde jsme zhlédli představení Tamtadarova dobrodružství.  Seděli jsme úplně vepředu a téměř se stali součástí představení.

Květnovým projektem byl informační panel ke Dni matek (13.5.)  Už víme, že má celkem dlouhou historii a slaví se ve velké části světa.

Těšíme na další akce a soutěže. Příští školní rok se můžete přihlásit i vy! Kroužek je určen pro všechny děti, které mají chuť něco vymýšlet a tvořit.

— Mgr. Tereza Friedl —

25. 6. 2019 | přečetlo 13 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru