Automat na zdravou výživu « Základní škola Brno, Řehořova 3

Automat na zdravou výživu

I tento školní rok mohou žáci naší školy využívat automat na dotované mléko a další zdravé výrobky z projektu Happysnack. Automat se nachází ve vestibulu školy. Pozor, karty z minulého roku mají omezenou platnost. Všichni žáci budou dostávat na tento školní rok nové. Letos jsou tyto karty zcela anonymní, jsou odlišeny pouze číslem. Všechny informace k tomuto projektu najdete na www.happysnack.cz, požadavky na převedení kreditu, dohledání plateb či ztráty hesla posílejte i s číslem karty na info@happysnack.cz.

Dodávky mléka a ovoce zdarma budou probíhat stejně jako v loňském roce. Tento projekt pomáhá k rozvíjení návyků zdravého stravování u dětí.

— Mgr. Gabriela Marošová —

4. 10. 2018 | přečetlo 16 lidí | ↑ zpět nahoru