Beseda s mladými sportovci « Základní škola Brno, Řehořova 3

Beseda s mladými sportovci

V pondělí nás navštívili sourozenci Chrápaví. Tito naši bývalí žáci dosáhli vynikajících úspěchů v plaveckých bazénech. Ve své kategorii se stali mistry republiky a zúčastnili se několika významných zahraničních závodů. Se svými zážitky a zkušenostmi se podělili se žáky třetích a pátých tříd. Ukázali nám plavecké dresy, medaile ze soutěží, videa a fotografie. Zajímavě nám vyprávěli, jak to probíhá na soutěžích a soustředěních. Nejvíc nás překvapili údaji z vytrvalostního závodu, kde během 24 hodin každý z šestičlenného týmu uplaval 20 km. Závodní plavání je tvrdá dřina, ale jak Edita a Filip říkali, stojí to za to.

Děkujeme jim za milé setkání a přejeme oběma mnoho dalších úspěchů nejen sportovních.

— Mgr. Pavlína Trúsiková, Mgr. Gabriela Marošová —

28. 6. 2018 | přečetlo 54 lidí | ↑ zpět nahoru