Cambridge zkoušky na ZŠ Řehořova « Základní škola Brno, Řehořova 3

Cambridge zkoušky na ZŠ Řehořova

Talentovaní žáci z anglického jazyka navštěvují na naší škole Cambridge kursy, kde se připravují ke složení zkoušky v různých úrovních. Tyto kursy jsou dvouleté a jsou pořádány pod záštitou Britské Rady – British Council.

AJ učíme podle Oxfordských učebnic a trénujeme všechny jazykové úrovně, potřebné ke zkoušce, tj. čtení s porozuměním, poslech, gramatické struktury a mluvení.  Kursy pořádáme již šestým rokem a ve školní, roce 2013-14 končíme další dvouleté běhy. Jazykové kursy budou zakončeny složením Cambridge zkoušky na úrovních YLE Starters, Movers, Flyers. Tyto kursy odpovídají jazykovým znalostem na úrovni A1 podle společného evropského referenčního rámce pro cizí jazyky.

Starší žáci, kteří jsou velmi šikovní, mohou skládat zkoušku KET for Schools. Tato zkouška odpovídá úrovni A2, podle již zmíněného evropského referenčního rámce pro cizí jazyky. Zkoušky se uskuteční v měsíci červnu. Po úspěšném zvládnutí zkoušky žáci obdrží příslušný certifikát z Cambridge University v Anglii. Všem, kteří se zkoušek zúčastní, držíme palce.

— Mgr. M.Hlaváčková, Mgr. M. Žáková, vyučující kursů —

21. 1. 2014 | přečetlo 589 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru