Černovická liga žáků ve futsalu 2014 « Základní škola Brno, Řehořova 3

Černovická liga žáků ve futsalu 2014

V pondělí 16.6.2013 se na ZŠ Brno, Řehořova 3 konal již XXI. ročník Černovické ligy ve futsalu. Této akce se zúčastnila mužstva z brněnských základních škol – ZŠ Řehořova, ZŠ Kneslova, ZŠ Krásného, ZŠ Merhautova, ZŠ Tuháčkova a ZŠ Jihomoravské náměstí. Letošní výsledky chlapců ze šestých a sedmých tříd nenavázaly na předloňský úspěch v poháru. V tomto školním roce zvítězili opět hoši ze ZŠ Krásného, na druhém místě se umístila ZŠ Tuháčkova a bronzovou pozici obsadila po penaltové výhře nad domácími futsalisty ZŠ Jihomoravské náměstí.

Blahopřeji vítězům a děkuji všem zúčastněným hráčům a trenérům za vydařené fotbalové dopoledne.

Na závěr bych ještě rád poděkoval paní místostarostce Bc. Petře Quittové za podporu našeho turnaje. Paní místostarostka se ujala závěrečného slova a předala vítězům slavnostní pohár. Poděkování patří i zřizovateli naší školy MČ Brno – Černovice za finanční dotaci pro tento turnaj.

— Mgr. Vilém Nejezchleb —

20. 6. 2014 | přečetlo 493 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru