Černovická liga žáků ve futsalu 2018 « Základní škola Brno, Řehořova 3

Černovická liga žáků ve futsalu 2018

Ve čtvrtek 14. 6. 2018 se na ZŠ Brno, Řehořova 3 konal již XXV. ročník Černovické ligy ve futsalu. Této akce se zúčastnila mužstva z brněnských základních škol – ZŠ Řehořova, ZŠ Kneslova, ZŠ Krásného a ZŠ Jana Broskvy. Bohužel letošní výsledky chlapců z Řehořky nenavázaly na loňský úspěch – první místo v poháru. V tomto školním roce zvítězili hoši ze ZŠ Kneslova, na druhém místě se umístila ZŠ Krásného a bronzovou pozici obsadili fotbalisté ze ZŠ Jana Broskvy. Blahopřeji vítězům a děkuji všem zúčastněným hráčům a trenérům za vydařené fotbalové dopoledne.

Na závěr bych ještě rád poděkoval paní místostarostce Bc. Petře Quittové za podporu našeho turnaje. Paní místostarostka se ujala závěrečného slova a předala vítězům slavnostní pohár. Poděkování patří i zřizovateli naší školy MČ Brno – Černovice za finanční dotaci pro tento turnaj.

— Mgr. Vilém Nejezchleb, učitel Tv —

22. 6. 2018 | přečetlo 65 lidí | ↑ zpět nahoru