Chytrá zeď « Základní škola Brno, Řehořova 3

Chytrá zeď

Pod pojmem Chytrá zeď si představte speciální nátěr, díky němuž můžete psát na jakýkoli hladký povrch. Poznámkový blok nebo kreativní plochu pro své nápady si snadno vytvoříte prakticky z čehokoli. Chytrá zeď pomáhá při výuce jak učitelům, tak i žákům. Chytrá zeď v žácích podněcuje tvůrčí myšlení, protože nejsou nijak omezeni okraji ani výškou tabule, malovat a psát mohou klidně po celé zdi. Je prokázáno, že Chytrá zeď výrazně zlepšuje produktivitu a soustředěnost studentů.

Používáním Chytré zdi také šetříme životní prostředí. Chytrá zeď splňuje nejpřísnější kritéria emisních limitů vydaných Evropskou unií. Díky Chytré zdi omezíme spotřebu papírů, a můžeme tak lépe šetřit naše lesy. Navíc nezabírá zbytečné místo, protože nemá žádný stojan ani držák. Lze ji využít i jako promítací plátno (biano.cz).

— Mgr. Vilém Nejezchleb —

3. 6. 2016 | přečetlo 294 lidí | ↑ zpět nahoru