Dáme na vás - výstavba basketbalového hřiště « Základní škola Brno, Řehořova 3

Dáme na vás - výstavba basketbalového hřiště

Vážení rodiče,

dovolujeme si vás požádat o pomoc při hlasování pro projekt „2. etapa výstavby basketbalového hřiště“, které končí 15. června 2018.

Hřiště je umístěno v blízkosti veřejného parku na ul. Řehořova. V roce 2017 proběhla výstavba 1. etapy (hřiště se SmartSoftovým povrchem o rozloze 100 m2 s jedním basketbalovým košem). Oplocení bylo provedeno na celkovou rozlohu hřiště 20 × 10 metrů. Hřiště využívají nejenom žáci ZŠ Řehořova, ale zejména veřejnost, neboť je to jediné basketbalové hřiště v MČ Brno-Černovice. Díky veřejně přístupnému hřišti se otevírá možnost sportování nejenom dětem, ale i dospělým.

Abychom se s projektem dostali dál, potřebujeme získat 300 potřebných hlasů. Hlasy se zadávají na stránce našeho projektu, ikona „líbí se mi“ .

Děkujeme.

— Zdenka Bártová, navrhovatelka projektu —