Dětský den pro družinu « Základní škola Brno, Řehořova 3

Dětský den pro družinu

Každé malé dítě ví, že 1. 6. je dnem dětí, proto oslava tohoto dne nesměla chybět ani ve školní družině. Ve čtvrtek 31. 5. si připravila třída 6. B dětské odpoledne na téma „Na vlnách moře“ a dětem tak umožnila soutěžit v nejrůznějších úkolech. Každý měl vyrobenou lodičku z papíru, na kterou postupně získával body za úkoly, které plnil na jednotlivých stanovištích. Soutěžit se dalo například ve skoku na jedné noze, slalomu, hodu na koš, lovení ryb, či přenášení vody z místa na místo. Po získání dostatečného počtu bodů si děti mohly vybrat odměny v podobě přívěsků, obrázků, plyšáků a různých jiných dárečků, které všem zajisté udělaly obrovskou radost. I přes velikánské horko si děti akci užily a díky mořskému tématu se určitě všichni začali pořádně těšit na rychle se přibližující prázdniny.

— Mgr. Magdalena Pařízková + 6.B —

7. 6. 2018 | přečetlo 51 lidí | ↑ zpět nahoru