Důležité informace ze školní družiny « Základní škola Brno, Řehořova 3

Důležité informace ze školní družiny

V týdnu od 2. června do 5. června budou dětem, které navštěvují školní skupiny, rozdány zápisní lístky do školní družiny, které budou označeny kódem. Pod kódy budou uvedena jména dětí. Tento kód si prosím zapamatujte (první číslice a písmeno značí třídu a další pořadí uložené v seznamu školní družiny, např. 2A20). Seznam přijatých dětí bude zveřejněn pod těmito kódy na webových stránkách a na vývěskách všech školních budov nejpozději dva dny před začátkem školního vyučování (dle GDPR nesmíme zveřejňovat jmenný seznam). Dětem, které nenavštěvují školní skupiny, bude kód zaslán v edookitu. Zápisní lístek si můžete vyzvednout ve školní družině denně od 14-16 hod, nebo vytisknout na webových stránkách školy a zaslat vyplněný emailem na adresu: preslova@zsrehorova.cz, poslat poštou na adresu školy, nebo vhodit do poštovní schránky na budově školy a to do 27. srpna. ZL musí být podepsaný zákonným zástupcem. Bez podpisu je neplatný! Budoucím prvňáčkům budou ZL rozdány na schůzce dne 15. června.

Pravidla pro příjímání žáků k pravidelné výchovné, vzdělávací a zájmové činnosti ve školní družině naleznete na webových stránkách školy. Výše úplaty je stanoven na částku 200,- Kč měsíčně.

Zapomenuté svršky dětí si můžete přijít vyzvednout v týdnu od 22. do 26. června od 15 do 16 hodin. Budou umístěny v prostoru zádveří školní družiny, kam Vás pustí pověřená osoba. Nezapomeňte prosím na hygienická opatření, a to vstup do budovy s rouškou a nasazené rukavice při přebírání oblečení.

— Radka Preslová —

2. 6. 2020 | přečetlo 48 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2020 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru