Hudební výchova v ZUŠ « Základní škola Brno, Řehořova 3

Hudební výchova v ZUŠ

V pondělí 14.5. a v úterý 15.5. jsme třídy 1.A,B a 2.A,C využili nabídku ZUŠ na Charbulové ulici  navštívit jejich výchovný koncert. Na něm jsme měli možnost vidět a slyšet vše, co se děti v průběhu školního roku v rámci jednotlivých uměleckých oborů naučily.

Z hudebního oboru jsme slyšeli hru na klavír, klávesy, housle, kytaru, flétnu a příčnou flétnu a slyšeli jsme zpívat, tančit a hrát naše spolužáky ze školy.

Z výtvarného oboru jsme si mohli prohlédnout některé výtvarné práce z papíru, textilu a keramické hlíny.

Vystoupení se všem dětem moc líbilo a touto cestou opět děkuji paní zástupkyni Podařilové, která nás na tento koncert pozvala.

— Mgr. Dana Bryksová —

16. 5. 2018 | přečetlo 48 lidí | ↑ zpět nahoru