Krabice od bot aneb předvánoční charitativní akce v 5.B « Základní škola Brno, Řehořova 3

Krabice od bot aneb předvánoční charitativní akce v 5.B

Letos poprvé se naše třída zúčastnila akce na podporu chudých dětí, kterou pořádá Diakonie českobratrské církve evangelické. S myšlenkou zúčastnit se přišla maminka našeho žáka paní Petrová. Myšlenka nás oslovila a rodiče spolu s dětmi připravili 10 krabic, do kterých zabalili dárečky pro děti ze sociálně slabších rodin. Celkem Diakonie rozdá 23 120 dárků a vybrala 200 000 Kč online. Dárky dostanou například děti v azylových domech. Všem rodičům a dětem, kteří se do sedmého ročníku akce zapojili, moc děkujeme a jsme rádi, že jsme mohli udělat něco pěkného i pro ostatní. A to k adventnímu času přece patří.

— Mgr. Jana Škrdlová, Bc. Tereza Čechová —

11. 12. 2018 | přečetlo 68 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru