Kroužek aktivního občanství a sociálního rozvoje « Základní škola Brno, Řehořova 3

Kroužek aktivního občanství a sociálního rozvoje

Budoucí aktivní občané z řad žáků naší školy se pravidelně scházejí a vymýšlejí zajímavé aktivity nejen pro své spolužáky. Po plánovacím a seznamovacím září jsme se v měsíci říjnu vrhli na problematiku sběru použitých baterií. Naši kampaň jsme nazvali Baterkobraní a prostřednictvím plakátů umístěných do každé třídy bychom chtěli upozornit na škodlivost baterií vyhazovaných do směsného odpadu. Za tímto účelem máme ve škole zelený kontejner, kam mohou žáci baterie vyhazovat.

Určitě o nás ještě uslyšíte, protože chystáme spoustu aktivit – turnaj v pexesu, vyrábění dárků pro seniory, vánoční soutěž a mnoho dalších.

Tento kroužek je projektem Magistrátu města Brna a bezplatně se do něj mohou zapojit zájemci z jakékoli třídy. Přihlásit se lze i v průběhu školního roku. Scházíme se každý čtvrtek u nás ve škole.

— Mgr. Tereza Friedl —

6. 11. 2019 | přečetlo 9 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru