Kroužky pro školní rok 2018/2019 « Základní škola Brno, Řehořova 3

Základní škola, Brno, Řehořova 3, příspěvková organizace
Škola s úsměvem – škola pro všechny

Řehořova 3, 618 00, Brno-Černovice
Tel: 548 422 951, sekretariat@zsrehorova.cz


Přeskočit na navigaci

úvod » novinky »

Kroužky pro školní rok 2018/2019

Kroužky pro školní rok 2018/2019

Vážení rodiče, dovolujeme si vám představit nabídku kroužků pro děti na právě začínající školní rok.

název ročník vyučující den čas
YLE – Starters 3. Alena Girtová pondělí 13.10-13.55
Český jazyk 9. Tereza Friedl pondělí 14.00-14.45
YLE – KET 8. Helena Marholdová pondělí 14.00-14.45
YLE – KET 7. Miroslava Žáková pondělí 14.00-14.45
Fotbálek 1.-4. Radmila Preslová pondělí 14.00-15.00
Deskové hry 6.-9. Vilém Nejezchleb pondělí 14.00-15.30
Věda nás baví 2.-5. Věda nás baví o.p.s. pondělí 15.00-16.00
Ragby 1.-6. Ragby Brno pondělí 15.30-17.00
Ragby 7.-9. Ragby Brno pondělí 17.00-18.30
Úpolové sporty, judo 1.-9. Jiří Bačovský pondělí 16.00-17.30
YLE - Movers 5. Helena Marholdová úterý 12.45-13.30
Flétna 1.-4. Jana Škrdlová úterý 13.15-14.00
Náboženství 1.-5. Gabriela Marošová úterý 13.50-14.35
Moderní gymnastika 1.-4. Monika Ferencová úterý 15.30-16.30
Parkur 1.-9. externista úterý 15.30-17.00
Lidový tanec 1.-9. Helena Marholdová úterý 17.30-18.30
YLE Starters 4. Magdalena Pařízková středa 13.00-13.45
YLE Starters 3. Alena Girtová středa 13.10-13.55
Kondiční box 1.-9. Vilém Nejezchleb středa 13.40-14.25
Historicko-expediční 7.-8. Marcela Marková středa 14.00-15.00
Atletika 1.-5. VSK MU Brno středa 15.00-16.00
Zumba®Kids jr 2.-7. Monika Vogelová středa 15.20-16.05
Divadýlko 1.-4. Radmila Preslová středa 15.30-16.30
Ragby 1.-6. Ragby Brno středa 15.30-17.00
Volejbal 2.-6. VCM Brno středa 16.30-17.30
Ragby 7.-9. Ragby Brno středa 17.00-18.30
Kondiční box 1.-9. Vilém Nejezchleb čtvrtek 7.00-7.50
Keramika 1.-9. Bohdana Zapletalová čtvrtek 13.30-15.00
Matematika 9. Magdalena Neplechová čtvrtek 14.00-14.45
YLE - Movers 6. Miroslava Žáková čtvrtek 14.00-14.45
Tanec (Street dance) 7.B Magdalena Pařízková čtvrtek 14.00-15.00
Volejbal 2.-6. VCM Brno čtvrtek 15.30-16.30
Úpolové sporty, judo 1.-9. Jiří Bačovský čtvrtek 16.30-18.30
Lidový tanec 1.-9. Helena Marholdová čtvrtek 17.30-18.30
Kondiční box 1.-9. Vilém Nejezchleb pátek 14.00-15.00
Atletika 1.-5. VSK MU Brno pátek 15.00-16.00
Spolek přátel umění 7.-9. Tereza Friedl 1× měsíčně
Historicko-expediční 6.-9. Marcela Marková víkendy 1× měsíčně

14. 9. 2018 | přečetlo 41 lidí | ↑ zpět nahoru



© 2004-2018 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru