Letní slavnost « Základní škola Brno, Řehořova 3

Letní slavnost

Setkání na školní zahradě pro družinové děti a jejich rodiny jsme tentokrát naplánovali na úterý 19. června. Od 16 hodin se otevřela brána zahrady a letní slavnost mohla začít.

Na hřišti jsme připravili různá sportovní stanoviště, kde si děti se svými rodiči, prarodiči, sourozenci či kamarády mohly zahrát fotbal, florbal, petanque, vyzkoušet si chůdičky nebo překážkovou dráhu a řadu dalších aktivit. Po sportovních výkonech si každý opekl špekáček na ohni v zahradě.

O občerstvení se postarali sami rodiče, především maminky, které upekly spoustu vynikajících dobrot. Nechybělo také ovoce, slané pochutiny i popcorn …velmi oblíbený u všech dětí.

Příjemné odpoledne velmi rychle uteklo. Doufáme, že všichni odcházeli domů s dobrou náladou.

Děkujeme všem rodičům za spolupráci během celého školního roku a milé setkání na této závěrečné akci školní družiny. Moc si toho vážíme.

Přejeme všem školákům pěkné prázdniny a rodičům příjemné chvíle strávené se svými dětmi.

— Vychovatelky ŠD —

24. 6. 2018 | přečetlo 70 lidí | ↑ zpět nahoru