Ocenění úspěšných žáků « Základní škola Brno, Řehořova 3

Ocenění úspěšných žáků

Ve čtvrtek 20. června se na pozvání paní místostarostky Mgr. Šárky Korkešové zúčastnilo 14 úspěšných žáků naší školy neformálního setkání na radnici ÚMČ Brno - Černovice.

Pan starosta Ing. Ladislav Kotík a paní místostarostka Mgr. Šárka Korkešová všem poděkovali za vzornou reprezentaci školy a městské části a každému žákovi předali malý dárek a pozvánku do Hvězdárny a planetária Brno. A za co byli tito žáci oceněni?

Žák Nicolas Čejka si vedl skvěle v městském kole soutěže ve čtenářské gramotnosti Babylon. V silné konkurenci více než 300 nejúspěšnějších řešitelů z Brna a okolí získal výborné 3. místo.

Družstvo ve složení Nguyen, Belková, Fejfušová E., Mikšová, Nikodemová, Šindelková z 6. ročníku a Bartošková, Cádriková, Krásová, Křemečková, Procházková ze 7. ročníku dosáhlo vynikajících výsledků v atletických závodech v kategorii mladších žákyň. V městském kole Poháru rozhlasu dívky zvítězily a v okresním kole získaly krásné 3. místo.

Žáci Urbanovský, Luong ze 7. třídy a Herák z 6. třídy dominovali v Přeboru města Brna i Přeboru Jihomoravského kraje ve šplhu na tyči v kategorii mladších žáků. V obou soutěžích chlapci obsadili skvělé 1. místo.

Chtěla bych poděkovat panu starostovi i paní místostarostce za milé pozvání, malé občerstvení a ocenění našich úspěšných žáků.

— RNDr. Jana Skalická —

20. 6. 2019 | přečetlo 29 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru