Pohár rozhlasu 2018 « Základní škola Brno, Řehořova 3

Pohár rozhlasu 2018

Dne 2. a 3. května jsme se zúčastnili atletických závodů v Poháru rozhlasu v kategorii mladších a starších žáků.

Naše mladší děvčata vůbec poprvé za posledních 12 let postoupila do městského finále.

Družstvo ve složení: Procházková, Krásová, Křemečková, Borkovcová, Bartošková z šestých tříd a Mejtská, Maštalířová, Vanclová ze sedmé třídy, si nevedla špatně ani ve finále atletických závodů na stadionu Pod Palackého vrchem. V celkovém hodnocení se umístila na 6.místě.

Za vyzdvihnutí stojí výkon Ellen Krásové, která sahala ve skoku vysokém na medailové umístění. Smolné  bramborové místo v nabité konkurenci je i tak velkým úspěchem. Obzvlášť, když soupeříte se žáky sportovních gymnázií.

Děkujeme děvčatům za reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

— Mgr. Vilém Nejezchleb —

31. 5. 2018 | přečetlo 21 lidí | ↑ zpět nahoru