Pojďte, budeme si hrát! « Základní škola Brno, Řehořova 3

Pojďte, budeme si hrát!

V pondělí 19.3. jsme se rozloučili s rodiči a vyjeli na dlouho očekávanou školu v přírodě. Vraceli jsme se do našeho oblíbeného objektu Podmitrov a už jsme se těšili na krásnou přírodu, spoustu zvířátek, výborné jídlo, ale také na velké množství her a soutěží. Počasí nám přálo a navzdory tomu, že bylo v Brně zima, nám svítilo a hlavně hřálo sluníčko a tak jsme si mohly školu v přírodě opravdu užít venku. Zde jsou některé ze zážitků dětí:

„Na škole v přírodě jsme dělali hodně věcí. Třeba: skládání z přírodnin, hledání pokladu, opičí dráhu, trefování do stromu. Nejvíc se mi líbil výlet do Strážku“  - Grétka

„Mě se nejvíc líbilo, jak jsme stavěli domečky pro skřítky.“  - Adélka

„Nejvíc se mi líbilo, jak jsme hladili koně a pozorovali býky.“   - Nikolka

„Večer jsme měli módní přehlídku a já jsem byla za tučňáka.“ – Verunka

— děti 2.A,C, Mgr. Dana Bryksová, Mgr. Edita Záhořáková —

29. 3. 2018 | přečetlo 87 lidí | ↑ zpět nahoru