Přátelský turnaj ve vybíjené pro 4. ročníky « Základní škola Brno, Řehořova 3

Přátelský turnaj ve vybíjené pro 4. ročníky

V pondělí 28. května připravila třída 6. B turnaj ve vybíjené pro třídy čtvrtého ročníku. Deset nejlepších hráčů ze tříd 4. A, 4. B a 4. C se utkali ve 4 turnajích, aby zjistili, který tým je ten nejlepší. Ostatní žáci přišli podpořit své hráče a tělocvičnu ovlála bojová nálada. Celý průběh však probíhal ve velmi přátelském duchu a na závěr akce si děti ještě zahráli takzvanou „vracečku“. Konečným vítězem se stala třída 4. C, na druhém místě se umístila třída 4. B, a poslední příčku obsadila třída 4. A. Všechny týmy obdržely diplom a na vítěze čekala sladká odměna. Děkujeme všem třídám za účast.

— Mgr. Magdalena Pařízková + 6.B —

5. 6. 2018 | přečetlo 10 lidí | ↑ zpět nahoru