Reflexní děti – výtvarná soutěž « Základní škola Brno, Řehořova 3

Reflexní děti – výtvarná soutěž

Nezisková organizace Filiánek Brno vyhlásila 5. ročník soutěže Reflexní děti. Letošním tématem byly hlubiny oceánů. Soutěž byla vyhlášena pro děti, dospělé, školy i jednotlivce. Tento nápad se nám velmi zalíbil především proto, že jsme mohli vymýšlet obrázky, které by pak dále posloužily dobré věci – staly by se reflexním nažehlovacím motivem s mnohostranným využitím. A mělo to smysl!

Naše škola, reprezentovaná žáky 7. A, získala několik ocenění.  Alina Bohdanová obsadila 3. místo, Eliška Hofmannová 2. místo a Martina Kobathová 1. místo + ocenění za nejlepší návrh.  Máme obrovskou radost, děvčatům gratulujeme a jsme moc rádi, že jsme se tímto způsobem zviditelnili.

— třída 7.A + Mgr. Tereza Friedl —

19. 6. 2018 | přečetlo 45 lidí | ↑ zpět nahoru