Rekonstrukce školního hřiště « Základní škola Brno, Řehořova 3

Rekonstrukce školního hřiště

Na naší škole proběhla v tomto kalendářním roce významná investiční akce. Během letních prázdnin byla zahájena celková rekonstrukce školního hřiště. Firma Prostavby, a. s., která zvítězila ve výběrovém řízení, provedla kompletní výměnu podloží, drenáží a osadila plochu hřiště novým umělým povrchem nejvyšší kvality. Náklady na tuto akci přesáhly 10 mil. Kč. Na vícezdrojovém financování se podílela městská část, Pískovna Černovice spol. s r.o., Jihomoravský kraj, významný finanční příspěvek poskytlo město Brno. Slavnostního otevření hřiště se dne 22. 11. 2018 zúčastnili -  1. náměstek primátorky města Brna Mgr. Petr Hladík, za vedení městské části starosta Mgr. Pavel Blažík a 1. místostarostka Bc. Petra Quittová.

Za všechny žáky a pedagogy školy chci poděkovat všem, kteří se na financování této akce podíleli, vedení MČ Brno – Černovice navíc za úspěšnou realizaci rekonstrukce.

— Mgr. Josef Binek, ředitel školy —

5. 12. 2018 | přečetlo 8 lidí | ↑ zpět nahoru