Škola v přírodě hotel Mesit 3.A a 4.B « Základní škola Brno, Řehořova 3

Škola v přírodě hotel Mesit 3.A a 4.B

V týdnu od 21.5. do 25.5. byly naše třídy 3.A a 4.B na škole v přírodě v Horní Bečvě v hotelu Mesit.

Zde si můžete přečíst, jak se jim tam líbilo-

Na ŠvP se mi moc líbilo, bylo krásné počasí a nejvíc se mi líbily etapové hry. Pokoje byly moc krásné a hlavně nejlepší byl bazén. Paní učitelky na nás byly moc hodné a milé. Byly úžasné snídaně. A krásná příroda a výhledy.(Hanča 4.B)

Na škole v přírodě jsme měli program Nekonečný příběh. Měli jsme ve skupinách zachránit dětskou císařovnu a celou Fantázii. U každého úkolu jsme se něco dozvěděli. ŠvP jsem si moc užila! (Julča 4.B)

Jeli jsme se 4.B do hotelu Mesit do Horní Bečvy. Měli jsme stezku odvahy. Šli jsme do bazénu a koupali jsme se. Potom jsme se učili v klubovně, koukali jsme na telku a hráli jsme si na koně. (Tomáš 3.A)