Sponzorský dar Jiřího Duška, senátora Parlamentu ČR « Základní škola Brno, Řehořova 3

Sponzorský dar Jiřího Duška, senátora Parlamentu ČR

Sponzorský dar

Do distančního vzdělávání, které probíhá od 11. 3. 2020, se snažíme zapojit i žáky, kteří nemají k dispozici odpovídající technické zabezpečení. Nejdříve jsme dětem zapůjčili školní notebooky. Z dotazníků jsme zjistili, že několik žáků zvládá vzdělávání na dálku pouze z mobilního telefonu. Tři z nich jsme mohli podpořit díky sponzorskému daru pana senátora Jiřího Duška, který  v rámci programu „Zůstat doma neznamená zůstat bez vzdělání“ poskytl škole tři tablety. Předání sponzorského daru zprostředkovala dne 7. 5. paní místostarostka Šárka Korkešová. Děkujeme!

— Mgr. Josef Binek, ředitel školy —

21. 5. 2020 | přečetlo 81 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2020 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru