Strašidelné odpoledne pro školní družinu « Základní škola Brno, Řehořova 3

Strašidelné odpoledne pro školní družinu

Ve středu 31. 10. se žáci devátého ročníku proměnili ve „strašidelná monstra“ a k obrazu svému si přizpůsobili osm stanovišť na různých místech školy. Stezka odvahy, přichystaná pro děti ze školní družiny, začínala v šatnách v pavoučím doupěti, pokračovala skládáním kostlivce, luštěním tajné zprávy, lovením klíčů ve slizu, hádáním tajemných zvuků, prolézáním pavučiny. Velkým zážitkem pro všechny bylo setkání se šílenými chemiky v jejich laboratoři, odkud se valila láva i dým.  Posledním a nejvíce „voňavým“ stanovištěm byly bláznivé kuchařky, které nabízely k ochutnání a hádání různé potraviny.  Lehce strašidelnou atmosféru dokreslovaly dekorace kostlivců, dýní, netopýrů a strašidel, svíčky a hudba, vycházející z nejedné třídy.  Deváťákům náleží velká pochvala za skvěle připravenou akci a dětem prvního stupně za odvahu.

— Mgr. Tereza Friedl —

9. 11. 2018 | přečetlo 15 lidí | ↑ zpět nahoru