Talenty na Řehořce « Základní škola Brno, Řehořova 3

Talenty na Řehořce

V dubnu proběhla na naší škole akce s názvem ,,Řehořova hledá talenty", kterou jsme si pro družinu připravili my - třída 7. A. Do soutěže se zapojilo 16 odvážlivců. Někteří vystoupili s tanečním nebo pěveckým vystoupením, jiní předvedli komické představení. Celá akce probíhala hladce a bez problémů. Naše porota ( Verča V., Eliška H., Linda N., Nicolas V., Lukáš P.) to měla velmi těžké, ale nakonec se jednomyslně shodla, že první čtyři místa obsadí Markétka, Nikolka, Betty a Hugo. Jako odměnu děti dostaly plyšové hračky, sladkosti, deníky a bublifuk. Nepostradatelný byl při celé akci moderátor (Karel Z.), který celou soutěží provázel a nakonec vyhlásil vítěze. Na přípravě akce se podílely Krystýna K. a Nika M. a v galerii si můžete prohlédnout fotografie, které pořídili Klára Š., Hynek Ž. a Aneta V.

Všichni si hledání talentů užili a 7. třída se těší na další akci, kterou bude moct pro děti pořádat.

— Mgr. Marcela Marková —

3. 5. 2018 | přečetlo 54 lidí | ↑ zpět nahoru