Tipni, riskni a získej « Základní škola Brno, Řehořova 3

Tipni, riskni a získej

Žáci 5.A si pro druhý stupeň během týdne 10. – 14. prosince připravili netradiční hru: Tipni, riskni a získej. Hra prověřila, jak dobrý mají žáci odhad a jak se jako třída dokáží domluvit. Některé otázky byly opravdu zapeklité. Celotýdenní hru jsme například zahájili pondělní otázkou: „Kolik hodin vydržel středoškolský student bez spánku v rámci vědeckého experimentu z roku 1965?“ Pokud tipujete něco kolem jedenácti dnů, jdete na to správně, přesně to bylo 264 hodin. Výsledky jednotlivých dnů jsme postupně zveřejňovali na nástěnku školního parlamentu v přízemí školy. V pondělí 17. prosince pak proběhlo slavnostní předávání diplomů. Ač byly výsledky poměrně vyrovnané, gratulujeme třídě 8.A, která se umístila na prvním místě, třída 8.B na místě druhém a o třetí stupínek se dělili žáci deváté třídy s žáky ze 7.B. Pokud se vám hra líbila, máme pro vás tip na dárek, co si přát pod stromeček – hra Tipni si, ze které jsme čerpali otázky.

— třída 5.A, Mgr. Nikol Konečná —

17. 12. 2018 | přečetlo 49 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru