Vánoční jarmark a besídka « Základní škola Brno, Řehořova 3

Vánoční jarmark a besídka

A tak zase po roce máme tady Vánoce…. a s nimi i každoroční vánoční jarmark.

4. prosince se ve svátečně vyzdobených prostorách školy konal již tradiční vánoční jarmark. Každá třída si pod vedením třídní učitelky připravila svůj stánek s výrobky, které si mohli zakoupit rodiče, prarodiče, kamarádi i spolužáci. Žáci si dali na výrobcích skutečně záležet, a tak si kupující odnášeli krásná a originální dílka. Mnozí mohli i mlsat a ochutnávat různé vánoční speciality. Část vybraných peněz každá třída věnuje onkologické nadaci Krtek.

V tělocvičně školy proběhla besídka, kterou nás provázela Veronika Mejtská. Všichni přítomní zhlédli zdařilá vystoupení žáků prvního i druhého stupně, dětí navštěvujících různé kroužky a školní družinu.  Recitovalo se, zpívalo a tančilo. Panovala příjemná atmosféra.

Akce se opět vydařila a již se těšíme na další. Všem krásné Vánoce a šťastný nový rok….

— Mgr. Jana Lúčová —

19. 12. 2018 | přečetlo 89 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru