Vánoční jarmark školy « Základní škola Brno, Řehořova 3

Vánoční jarmark školy

Připravit výrobky, nacvičit vystoupení, uvařit punč, svátečně se naladit a tradiční Vánoční jarmark školy může začít!

Stalo se tak 3. 12. 2019, kdy do školy zavítali rodiče žáků a další hosté. Nejprve byl v tělocvičně školy připraven pestrý kulturní program. Vystoupili žáci prvního a druhého stupně, kteří reprezentovali svou třídu, kroužek nebo školní družinu. Předvedli pěvecká, dramatická, taneční i zábavná čísla. Vystupující se dočkali vřelého potlesku publika a nejedné pochvaly. Moderátorem programu se stal Jirka Bezoušek, technické zázemí obstaral Dan Kučera.

Po programu následoval samotný jarmark. Díky hojné návštěvnosti chodby prvního patra školy takřka praskaly ve švech. Každá třída měla připravený svůj stánek s mnoha výrobky, které lákaly ke koupi či ochutnávce. Žáci se svými třídními učitelkami si nechali na výrobcích skutečně záležet, a tak nabídka byla pro návštěvníky velmi pestrá.

Celý jarmark se opět vydařil a školou pronikala přátelská vánoční atmosféra.

— Mgr. Darina Lukášová —

2. 1. 2020 | přečetlo 19 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2020 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru