Veletrh základních škol « Základní škola Brno, Řehořova 3

Veletrh základních škol

Odbor školství, mládeže a tělovýchovy Magistrátu města Brna uspořádal ve spolupráci se Střediskem volného času v Lužánkách a řediteli brněnských základních škol tradiční akci s názvem Veletrh základních škol.  Své stánky zde rozprostřelo 55 základních škol – veřejných, soukromých i církevních. Jednotlivé školy zde měly možnost seznámit rodiče budoucích prvňáčků, ale rovněž širokou veřejnost s nabídkou svých školních vzdělávacích programů. Nechyběla zde ani Řehořka, prezentující vzdělávací program „Škola s úsměvem – škola pro všechny“. Kromě panelu s informacemi o škole jsme zde vystavili poháry a medaile, keramické výrobky, certifikáty a osvědčení, školní dresy, učební materiály aj. Doplňující informace pro zájemce podávaly paní učitelky z prvního i druhého stupně, které se u stánku střídaly.

— Mgr. Tereza Friedl —

19. 2. 2018 | přečetlo 128 lidí | ↑ zpět nahoru