Z pohádky do pohádky ve 2.A « Základní škola Brno, Řehořova 3

Z pohádky do pohádky ve 2.A

Ve středu 16.5. jsme se sešli ve škole na projektovém dnu, ve kterém nás na jednotlivých stanovištích doprovázeli pohádkové postavy.

V průběhu dopoledne jsme si při samostatné práci zopakovali učivo českého jazyka a prvouky. Ve všech úkolech byl kladen důraz na čtení s porozuměním.

Z prvouky jsme si zopakovali vše, co víme o lese a zvířatech žijících ve volné přírodě, dopravní značky, semafory, chování na silnici, čísla tísňového volání a domácí zvířata a jejich rodiny.

Všechny úkoly jsme zvládli bez větších problémů, co jsme nevěděli nebo zapomněli, to jsme si vyhledali v učebnici prvouky nebo poradili kamarádi, případně paní učitelka.

V závěru projektového dne jsme si společně zhodnotili práci a pověděli si, co se nám dařilo nejvíce.

Tento den nešlo o známky, ale abychom si hravou formou procvičili čtení a již probrané učivo.

— děti 2.A, Mgr. Dana Bryksová —

23. 5. 2018 | přečetlo 42 lidí | ↑ zpět nahoru