Zábavné odpoledne pro družinu « Základní škola Brno, Řehořova 3

Zábavné odpoledne pro družinu

Dne 25.3. jsme my, 8.A, uspořádali akci - Zábavné odpoledne pro družinu. Původně jsme pro děti měli připravené karaoke, ale protože se přihlásilo málo dětí, tak jsme karaoke odložili a rozhodli se s nimi jít na zahradu.

Akce se skládala ze dvou částí. První část se odehrála na školní zahradě, kde jsme pro děti nachystali 3 aktivity - fotbal, vybíjenou a opičí dráhu, kde děti musely prokázat například schopnost chůze na chůdách, proběhnout slalom nebo házet míčem na cíl.

Z důvodu špatného počasí jsme se po půl hodině přesunuli do budovy, kde jsme tancovali na různé písničky a hráli "sochy".

Protože děti byly šikovné a do soutěží a her se zapojovaly, všichni dostali bonbóny.

— Za 8. A Linda a Eliška —

5. 4. 2019 | přečetlo 61 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru