Zdravá svačinka ve 4.C « Základní škola Brno, Řehořova 3

Zdravá svačinka ve 4.C

Blížící se konec školního roku jsme si zpříjemnili zhotovením svačinky. Nejdříve jsme si vysvětlili, jak správně zacházet s potravinami a především s ostrými noži. Děti se poté rozdělily do skupinek a vylosovaly si recept na některou z pomazánek. Vybraly si potřebné suroviny, náčiní a začaly. Na začátku se především chlapecká polovina třídy netvářila příliš nadšeně z „vaření“, ale nakonec příprava pomazánky všechny tak chytla, že po necelé hodině příprav jsme měli plný stůl dobrot. Poté, co každá skupinka představila svoji pomazánku, jsme se pustili do ochutnávání. Všechny pomazánky byly moc dobré a bylo toho tolik, že nám se snědením pomazánek přišly pomoci i další paní učitelky.

— Mgr. Barbora Meduňová —

14. 6. 2018 | přečetlo 7 lidí | ↑ zpět nahoru