Klíčování v knihovně - 1.A « Základní škola Brno, Řehořova 3

Klíčování v knihovně - 1.A

V úterý 14.5. jsme se v rámci hodiny čtení vypravili do místní knihovny Jiřího Mahena. Zde již na nás čekala paní knihovnice s připraveným povídáním o dětských knihách, zaměřeném na první čtení.

V úvodu jsme si připomněli abecedu v podobě krátkých básniček a říkali slova na zadané písmeno. Potom děti postupně přečetly kousek z dětské knihy a tím dokázaly, že už znají všechna písmenka. Za odměnu dostaly klíček ke knihám v knihovně a už se mohly pustit do prohlížení knížek. Knihy, které se nám líbily a nemáme je doma, si určitě přijdeme do knihovny vypůjčit. Jako poděkování za pěkný program nakreslila Natálka s Kamilkou za všechny děti do kroniky pěkný obrázek.

Moc děkujeme paní knihovnici za zajímavé povídání a těšíme se na další návštěvu.

— děti 1.A, Mgr. Dana Bryksová —

16. 5. 2019 | přečetlo 45 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru