Letní slavnost « Základní škola Brno, Řehořova 3

Letní slavnost

Pro děti ze školní družiny, jejich rodiče i prarodiče jsme již po několikáté uspořádali letní slavnost. Bylo to příjemné "neformální" posezení ve školní zahradě k ukončení školního roku. Všichni si mohli opéct špekáček, dát si kávu a k tomu něco dobrého k zakousnutí, o což se postaraly maminky a babičky. Úžasné osvěžení nám připravil pan Osičky - na výběr byl soudek malinovky a soudek mandarinky.

Ti aktivnější si na školním hřišti mohli zahrát fotbálek, badminton, petangue, zaházet si na cíl, překonat překážkovou dráhu, zaskákat si panáka nebo v rytmu tance  si jen tak zaskotačit :-). Nechybělo také malování na obličej, kterého se zhostily dívky z deváté třídy.

Atmosféra byla jako vždy úžasná. Byl to takový letní piknik se vším všudy :-).

Všem rodičům děkujeme za celoroční spolupráci, které si nesmírně vážíme!

— vychovatelky ŠD —

24. 6. 2019 | přečetlo 13 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru