Městské kolo soutěže Babylon aneb Rozumíme si? « Základní škola Brno, Řehořova 3

Městské kolo soutěže Babylon aneb Rozumíme si?

Ve čtvrtek 21 3. 2019 se na ZŠ Kuldova konalo městské kolo soutěže ve čtenářské gramotnosti Babylon aneb Rozumíme si? pro kategorie 5. tříd a 6. a 7. tříd. Do soutěže se přihlásilo přes 1 300 úspěšných řešitelů školních kol ze základních škol z Brna a okolí. Z nich bylo pozváno do městského kola více než 300 nejúspěšnějších řešitelů.

Z naší školy se městského kola zúčastnili Nicolas Čejka z 5. A, Kateřina Blaháková z 5. B, Eliška Nesejtová  z 5. C, Eva  Fejfušová z 6. B a Jan Lojek ze 7. B.

Nejlépe se v soutěži dařilo Nicolasi Čejkovi z 5. A, který se umístil na skvělém třetím místě! Gratulujeme!

— Mgr. Jana Škrdlová —

2. 4. 2019 | přečetlo 7 lidí | ↑ zpět nahoru

© 2004-2019 Základní škola Brno, Řehořova 3 |  prohlášení o přístupnosti | mapa webu | RSS | hledání | ↑ nahoru